O NAS

Impuls CNC jest firmą która od  23 lat działa w branży serwisu i produkcji maszyn przemysłowych, zdobyła zaufanie wielu firm z całego kraju. Jest to efekt wieloletniego doświadczenia zawodowego w przemyśle stolarskim w dziedzinie technologii, produkcji i utrzymania ruchu maszyn. Oferujemy projektowanie, wykonanie elementów, montaż i uruchomienie maszyn i systemów automatyki przemysłowej na indywidualne zamówienie klienta oraz projektowanie oraz budowa urządzeń służących do zautomatyzowania procesów produkcyjnych. Ze względu na dużą różnorodność zamówień większość realizowanych projektów ma charakter prototypów. Naszym zamierzeniem jest zapewnienie kompleksowych rozwiązań w dziedzinie produkcji maszyn cnc, systemów technologicznych, kontrolnych oraz automatyki i robotyki. W okresie ostatnich kilku lat zrealizowaliśmy projekty w różnych gałęziach przemysłu m.in.Stolarskim,spożywczym,metalurgicznym. Największe doświadczenie firma zdobyła realizując zlecenia dla przedsiębiorstw w branży stolarskiej.

Dostarczamy najbardziej wszechstronny poziom naprawy elektroniki PCB Service Component w dziedzinie automatyki.

Mamy silne kompetencje techniczne w zakresie analizy, wykrywania i usuwania usterek i napraw poziomu chipowych. To pomogło nam zaoferować dogłębnej rozwiązania dla szerokiego spektrum klientów z zapewnieniem jakości we wszystkich naszych usług. Udostępniamy automatyzacje procesów automatyki przemysłowej oraz usług. Nasze produkty i usługi służą pomocom w zwiększeniu produktywności, redukcji kosztów i optymalizacji wykorzystania zasobów. Oferujemy automatykę przemysłową produktów, takich jak PLC, HMI, przełączniki kodujące zbliżeniowe, fotokomórki, napędy AC / DC.

Nasza wiedza domeny leży w renderingu ważną usługę, która umożliwia naszym klientom osiągnąć maksymalną wartość z inwestycji. 

Przy czym mamy bardzo wysoką skuteczność w naprawach maszyn, większość jest naprawiona w ciągu jednego przyjazdu serwisanta.

about-us-image

MASZ PYTANIA ?

Zastanawiasz się czy możemy Ci pomóc? Nie czekaj skontaktuj się z nami.

FORMULARZ KONTAKTOWY